çoğaltma Saat, Marka Saat Ucuz

Ayaklar Chronograph Sınırlı Üretim U-Boat büyük bir sayı

Yine bir başka suçlu zevk kaliteli kopya saatler. Ayaklar Chronograph LE U-Boat Binlerce. Flightdeck ancak Ayaklar sayıda çok daha fazla böyledir, önemli ve iğrenç oldu. U-Boat hissediyorum bazı steroid suyu o kadar sonra Bell & Ross ve karşılar ve bunu var. Serin mi? Evet. rolex çoğaltma saatler Pratik mi? Hayır Chronograph sınırlı baskı, daha nadir ve manuel sarma modeli Ayaklar düzenli Binlerce göre üretimde sınırlı çok çok Ayaklar Binlerce olduğunu. Bu devasa bir 50mm davayı özellikleri ve kullanıcıya bilek varlığı bir çok karşılayabilme, oldukça kalın. kaliteli kopya da saatler sıyrılıyor ve bazen Moda İzle horological Timepiece arasındaki çizgiyi etek olabilir.

ve sık sık gün kronometre seçerken de kendimi buluyorum çıkmaz olduğunu. Bazen belli kalite çoğaltma sadece çok fazla Moda Saatler gibi bakmak saatler bulmak ve ben yapmak istiyorum değil sadece deyimi var. Genel tasarım açısından bakıldığında, saat yüksek sesle değil, ve oldukça dengeli bir genel görünüme sahip. mat siyah sandviç arama ve PVD kaplamalı paslanmaz çelik kasa genellikle dikkat minimize edecek tüm özellikleri vardır. Ancak, 50mm Kare kaliteli çoğaltma saatler içine tüm koymak, ve bir çin dükkanında bir boğa kadar zarafeti hakkında sahip. taç pushdown türüdür, ancak yine de izlemek 100m su direnci elde etmek için izin verir. Gülleciler ve taç her zaman benim için hoş bir değişiklik izlemek, sol tarafta yer almaktadır. Onun sert ayarlamak için, ben sadece seyretmek ilgi ince bir katman daha ekler bulabilirsiniz.

Ayrıca, bazen unutmak ve sabahları ilginç tutar geriye doğru üzerinde izlemek, koymak başlar anlamına gelir. Burada ayrıca U-Boat logosu ve cam iç basılmış bazı yatay çizgiler vardır hareketin, yan gözlemlemek sağlayan yan monte safir sergi penceresinin bir atış. modeli için seri numaralandırma sonraki görüntüleme cama burada kazınmış. Ve renkli, ama yeterince içeride ETA / Valjoux 7750 kronograf hareketi görmek için hala net olan, çoğaltma saatler rolex geri sergi var. Hareket küçük dekorasyon ile, ve imzalı rotor kenara çoğunlukla kemik stoku olduğunu. zorlukla pics görmek olsa da, genel Çap (50mm) sahiptir sırt ilginç ve İtalya, Çelik Tip (316L) ve hareket (7750 ETA) Made in Su Direnci (100m), arkasında yazılı durumda unutma. Kullanışlı! Ve nihayet tüm önemli bilek atış benim 6. 75 "bileğinde görülen. Bir kare 50mm kaliteli çoğaltma saatler için, oldukça iyi giyer.